Zhangl Мини Радио Далечински Управувач Капка Хеликоптер Полнење Електрични Играчка 3.5 CH Вграден Жиро Авиони Летало Родител-Дете Интерактивни Хоби Авион Подароци за Д
Свеж

Zhangl Мини Радио Далечински Управувач Капка Хеликоптер Полнење Електрични Играчка 3.5 CH Вграден Жиро Авиони

DEN 2137.68

Во продавницата

Многу лесен за чистење!.5 канал gyroscope (горе / долу, пред / на, назад / врати, лево / десно да се сврти,)Производ материјал : пластични, алуминиумски, паметни chip Signal : 2.Тоа е како играчка хеликоптер, но наместо вообичаените хеликоптер кабината и телото, тој има чисто стакло топката.Производи по неколку тестови, поседува, отпор да падне, крилата да не се лесно да се скрши, итн.контрола на брзината и целосна функција трим контрола за совршен лет, е најдобар подарок за почетник пилоти.4 GHZ безжична далечински control Maximum лет висина : 10-30 meters Flight време : во Рок од 10 minutes Charging време : 50 -70minutes или so Remote контрола на далечина : 10-15 meters Number на кандидатите : Повеќе луѓе (дополнителни набавка задолжително)Живот време : околу 7-10 minutes Body батерија : 3.Не двоумете се да се донесе таква фантастична играчка дом за денес!Име : Далечински управувач aircraft Type : полнење, безжичен далечински control Color : red Certification : Модел Certification Channel : 3.Кога ќе го вклучите тоа, тоа ќе се емитуваат брилијантен светлина, многу убава!.Употреба на еколошки не-токсични материјали; батерија.Тоа може да се посветам на вашето дете оперативни способност во голема мера, и финансии донесе на вашето дете се многу изненадување и забава.

Карактеристики на производот

Поврзани производи