Home Сакаат Женска Зимска Шапка Капчиња Поврзана Beanie Капа за Девојка Поврзана Капа со Пом
Свеж

Home Сакаат Женска Зимска Шапка Капчиња Поврзана Beanie Капа за Девојка Поврзана Капа со Пом

DEN 335.76

Во продавницата

100% Акрил.Увезени.Рака Мие Само. 100% растеглив акрилик поврзана beanie шапка со пом, двоен слој за топлина и удобност.Убаво капчиња дизајн, лесно монтирање со вашата облека за секојдневно носење.Одлично за многу активности на отворено, на фестивали или само потрага стилски.Растеглив, удобен одговара за главата дебелина 56-59cm.Рака мие и сува станот.Home Сакаат Зимска Шапка Високи Перформанси Капчиња Черепот Beanie со пом за Женска и Девојки.Голема дневна beanie шапка за било какви активности на отворено, како што се одење куче, shovelling снег, трчање, велосипедизам, пешачење, кампување, лов, скијање, сноубординг и така натаму, или само потрага стилски.Убаво капчиња дизајн, лесно монтирање со вашата облека за секојдневно носење.Направени од растеглив Акрил, топла атмосфера и удобен за носење.Двојно слоеви плетени изградба, топло и одлично покритие за главата и ушите.Растеглив, удобен одговара за голема дебелина 56-59cm.Рака мие и сува станот.

Карактеристики на производот

Поврзани производи