CYcaibang Камера Стојат Прилагодлива Висина: 62-152cm, 3 во 1 (Tripod + Сад Адаптер + Црна Течење на Влечете Главата) Gravid Должност Видео видео камера Алуминиум Легура Tripod Монтирањ
Свеж

CYcaibang Камера Стојат Прилагодлива Висина: 62-152cm, 3 во 1 (Tripod + Сад Адаптер + Црна Течење на Влечете

DEN 322.32

Во продавницата

Оригинален квалитет, квалитетот е загарантирана.Ова е tripods за дигитална камера, оригинален квалитет, совршен натпревар, лесно да се инсталира.Исто така, со банер 1/4 инчи или 3/8inch завртка тоа ви овозможува да го замени мини топката главата со другите глави или телефон држачот.Нозете се користат големи ергономски заклучување на вредноста копчиња дизајн за брзо tripod приспособување на висина на дршката со солидна заклучување. 3 во 1 (Tripod + Сад Адаптер + Црна Течност Влечете Главата) Backbreaking Должност Видео видео камера Алуминиум Легура Tripod Монтирање на Комплет за dslr фото / SLR Камера, Прилагодлива Висина : 62-152cm.Оригинален квалитет, квалитетот е загарантирана.Ова е tripods за дигитална камера, оригинален квалитет, совршен натпревар, лесно да се инсталира.Направени на средношколска квалитетни алуминиумски легури.Мобилен амортизацијата главата систем за непречено ротирате и навалување за снимање.Голем брзо ослободување плоча за подобро целта на DV или камери.Разни -75 степени на +90 степени tilt range, 360 степени пан опсег; се Постигне целосна 360 степени снимање.Gumshoe потковица, направете го тоа лесно да се пука на нерамни површини.

Карактеристики на производот

Поврзани производи