На Монте Карло' Прав Грб Крофна Врвот Пепел/Ѓубре Receptacle 33 Литри
Свеж

На Монте Карло' Прав Грб Крофна Врвот Пепел/Ѓубре Receptacle 33 Литри

DEN 15292.80

Во продавницата

Опис : Повеќе Големини На & Бои На Располагање!Glaro е стилски кутиите на двата краја се изградени да издржат години на употреба во најсложените средини.Полира со рака и го заврши со постојано висока температура печени во прав грб заврши, овие материјали се обезбеди вечен оцрни дека е рѓа доказ и отпорен на гребење.Receptacle Тип : : Топ - Крофна Cover Receptacle Дијаметар : 20"Отворањето Димензии : 8"Капацитет : 33 Gallon Made Во : : USAFinish : : Хантер Green Lead-Time : : 3 Дена - ве Молиме овозможи 5-7 дена shipping Made Во : Велика States Display Тежина : 48 кг.

Карактеристики на производот

Поврзани производи