15.6 Инчен Повеќенаменски-користење Лаптоп, Таблет Патување Носи Торба Случај за MSI Алфа 15, GP65 Леопард, GE65 Raider, GF63 Тенка, GL65, PS Серија, БЕШЕ Серија
Свеж

15.6 Инчен Повеќенаменски-користење Лаптоп, Таблет Патување Носи Торба Случај за MSI Алфа 15, GP65 Леопард,

DEN 839.76

Во продавницата

25 инчи, внатрешни димензии : 15 x 11 x 1 инчи.Водоотпорен Материјал - Направени од издржлив и еко-пријателски најлон водоотпорен материјал, оваа форма-фитинг заштитен ракав случај ви овозможува безбедно да се носат за вашиот Macbook / Лаптоп Случај Ракав во елегантен стил.Компатибилност - Надворешни димензии : 15 х 12 x 1.Компатибилен Со MSI Алфа 15 MSI GP65 Леопард MSI GE65 Рајдер MSI GF63 Тенка MSI GL65 MSI ГЛАСАЧКО место Серија PS42 MSI ГЛАСАЧКО место Серија PS63 MSI P Серија P65 Создателот MSI WS Серија WS65 MSI WS Серија WS63 MSI GS65 Стелт MSI GE72 MVR Pro Apache-001 MSI WE72 7 RJ-103 WUS IPS Ниво MSI GE72 VR Pro Apache-612 MSI GP72 VR Леопард Про-281 MSI GS73 VR Стелт Про-060 MSI GT73 VR Титан Про-1005 MSI GL72 M Титан 7 RDX-699 MSI GT75 VR Титан про 4 K-082.

Карактеристики на производот

Поврзани производи