UMIRIKO Фокс Шише за Вода Термос со Слама Капак 20 Мл за Деца, Момчиња, Девојки, Симпатична Животно Leakproof, Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик, Двојно Ѕидови, Термо К?
Свеж

UMIRIKO Фокс Шише за Вода Термос со Слама Капак 20 Мл за Деца, Момчиња, Девојки, Симпатична Животно Leakproof,

DEN 647.76

Во продавницата

Не додавајте сув мраз, газирани пијалаци и други течности кои се склони кон висок притисок и во вакуум чаша; исто така, не додадете течности кои содржат алкални и кисели состојки како што се соја сос, супа итн. Избегне паѓање, судир или силно влијание да предизвика купот на телото да се деформира, кој ќе влијае на производот ефикасност.Додадете коцки мраз за да се задржи кул.За да се спречи протекување, се зацврсти на капакот насока на стрелките на часовникот кога купот е навалена. 【Инструкции】①., за да се избегне отпорност на купот.Тие се исто така одличен подарок идеја.Тоа е строго забрането да се загрее на производот со отворен пламен, микробранова печка, индукција шпорет, или машина за миење садови.Малолетните лица треба да се користи под водство на Родителот или по предупредување. 【Креативен Дизајн】Нашите термички шише не е само издржлив, но исто така многу симпатична, шик и елегантен!Прекрасни и уникатни дизајни на шишиња ги направи совршено прилагодени за жени и мажи, луѓе, тинејџери и деца. По пополнување расипливи пијалоци како што се млеко, ве молиме да пијат и да се мијат, како е можно поскоро за да се избегне влошување на внатрешен резервоар. 20oz Деца Шише за Вода Термос со Слама Капак,Течење Доказ, Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик, Двојно Ѕидови, Термо Кригла за Жени Мажи Precautions1. 【Флексибилна Употреба】Нашите нерѓосувачки челик шишиња со вода се дизајнирани со слама капак и монтажни шише капи што ги прави идеални за носење околу себе, без разлика дали се во канцеларијата, училиште, фитнес, јога, или кога сте излезени за било отворено активност како што е возење велосипед, трчање, планинарење, backpacking, или кампување.Препорачливо е да додадете топла вода или мраз вода за загреете или precooling со цел да се постигнат најдобри топлина и ладење ефект.

Карактеристики на производот

Поврзани производи