BOOSTEADY Пиштол за Чистење на Тастатурата за Пушка, еден Пиштол Пушка 37 x 12,Магнетни Голема Површина Дебели Neoprene Мат за Пиштол за Чистење
Свеж

BOOSTEADY Пиштол за Чистење на Тастатурата за Пушка, еден Пиштол Пушка 37 x 12,Магнетни Голема Површина Дебели

DEN 479.76

Во продавницата

Пиштол за Чистење Мат Дебелина : 1/4 инчи.На 1/4 инчи дебела материјал нуди голема заштита од случаен spills дека, најверојатно, ќе се создаде хаос и да го уништи вашиот арсенал.На BOOSTEADY пиштол за чистење мат е толку голем дар идеја, бидејќи тоа ќе ги задоволи потребите на пиштол за чистење мат : масло-доказ, истури-доказ, водоотпорен, доволно голем, но, сепак, доволно компактен за складирање или преносливост.

Карактеристики на производот

Поврзани производи