SCUF Елита Серија 2 - Thumbsticks за Xbox Елита Серија 2 - Зелена - Xbox
Свеж

SCUF Елита Серија 2 - Thumbsticks за Xbox Елита Серија 2 - Зелена - Xbox

DEN 1740.00

Во продавницата

SCUF Елита 2 Thumbsticks даде повеќе сила и дизајн опции од стандардните thumbsticks.Конкавна, domed, краток, среден или долг - одберете thumbsticks кои одговараат на тоа како ќе играат.Со 5 боја опции, вашиот зафат може да се совпаѓаат со вашето расположение.SCUF е зафат текстура thumbsticks се подобри прецизноста и точноста.Направени за подобри перформанси, зголемена удобност и трајност.Овие лесно заменлив компоненти доаѓаат во пет бои и да се обезбеди не се лизга површината за подобар стисок.Голем број на должината и обликот опции се грижиме за различни рака големини и стил на игра.

Карактеристики на производот

Поврзани производи