Транс-Dapt 9047 Хром Диференцијални Капакот За Полнење
Свеж

Транс-Dapt 9047 Хром Диференцијални Капакот За Полнење

DEN 1414.32

Во продавницата

Пакет Димензии : 13.716 H x 36.576 L x 39.116 W (сантиметри).Пакет Тежина : 5.9 фунти.Земја на Потекло : Кина.Одговара тип : Возило се Специфични.Транс-Dapt Перформанси Производи нуди комплетна линија на квалитет, прифатлива диференцијални опфаќа за најпопуларниот ГМ, Форд и mopar возила.Широк опсег на материјал, а заврши комбинации се достапни.Така, без оглед на изгледот на вашите се обидува да се постигне, не е модел за вас.Диференцијална покрие колекции во овој дел се хром заврши челик, и економичен начин на облекување на вашето возило подвозјето.Сите потребни заптивка и завртки се вклучени.

Карактеристики на производот

Поврзани производи