Tennsco QOH5-3612S-SO84 П-Линија Индустриски Клип Shelving, Стартер Единица, 20 Колосек, 5 Полиците, 1000 Кг Капацитет, 36 Ширина, 12 Должина, 87 Height, Премија Бела
Свеж

Tennsco QOH5-3612S-SO84 П-Линија Индустриски Клип Shelving, Стартер Единица, 20 Колосек, 5 Полиците, 1000 Кг

DEN 1888.80

Во продавницата

Стартер Единица. 20 Колосек. 5 Полиците. 1000 Кг Капацитет.Овој тип на Производ име е Tennsco е П-Линија Shelving е силен, разновиден и ефективни shelving систем.П-Линија карактеристики челик полиците со заварени кутија носечка конструкција, lapped/заварени делови и тројно се навалува на страна фланши.Овој производ е произведен од страна на Tennsco Корп Овој Производ е произведен во сад.

Карактеристики на производот

Поврзани производи