4 Столбови Облека Багажник,Прилагодливи Дома Облека Закачалка Едноставна Плакарот Гардероба
Свеж

4 Столбови Облека Багажник,Прилагодливи Дома Облека Закачалка Едноставна Плакарот Гардероба

DEN 1162.56

Во продавницата

Ве молиме да земете во реалниот како стандард.Опис : Нашата облека решетката е едноставна облека закачалка, изгледа модерно и модерен. [Лесно да се инсталира]Едноставен дизајн,лесно да го инсталирате,нема потреба од било алатки,изгради-во пролет дизајн на пол,погодно прилагодување за да го допре таванот и да се движат во склопот на друго место.Четири виси прачки може да се прилагоди во долги или кратки според вашите барања. 25мм Вкупната Висина Опсег : Прибл.Метални кошници покажа дека на сликата не се вклучени. [Не му наштети на подот и таванот]На СТР основи на столбови се трајни,не-стап,тие нема да му наштети на подот и таванот во вашиот дом.[Материјал]половите и прачки се направени од челик, фиксна стеги, пол бази и виси куките се направени од високо-квалитетни PP материјал,сите тие се на животната средина-пријателски,безбедноста и трајни производи за употреба.6 кг Пакет се Вклучени : 1×Облека Рек ве Молиме Имајте во предвид : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење,бидејќи хартија гарланд е sewed со рака.Ви благодариме за вашето разбирање.И тоа е исто така лесно да се отстрани кога вие не сакате да го користите,по отстранување на деловите на решетката не заземаат многу простор за складирање на нив.6 инчен-129.5 инчен Вкупна Должина Опсег : Прибл.4 инчен-107inch (Прикажано Како Слика) Тежина : Околу. [Удобен и практичен]облик на виси куки е лесен и практичен за виси облеката и кеси. 281cm-329cm/110.Виси кука е погодно да се откажам облека и кеси.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјали : Челик+ПП Боја : Прикажува како слика Цевка со Дијаметар : Прибл.

Карактеристики на производот

Поврзани производи