Руно Цвет Cloche Капа за Жените Рак Headwear Chemo Дами Покривки за Глава
Свеж

Руно Цвет Cloche Капа за Жените Рак Headwear Chemo Дами Покривки за Глава

DEN 527.76

Во продавницата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Полиестер.Рака Мие Само.Овој лесен руно капа за жените ве прави совршен капа за ракот на пациентите и жените со медицински губење на косата.Snuggly топла и пријатна, мека на ќелав и чувствителни глави.Убаво мека жените шапка тежина од само 2 унци.Целосна покриеност над ушите и деколте направи овој голем избор во chemo headwear за жените.Гроздобер елеганција ги исполнува современа удобност во оваа snuggly мека зимска шапка за жените.Надвор шевовите и убави цветни детали даде оваа chemo шапка обликот и полнота.Великодушно сече со малку истегнување го прави овој одличен зимски капа за жени со средни до големи глави.Се вклопува глави мерење 22"-24" како што се мери од околу коса линија.ur Руно Цвет Cloche дами шапка е повеќегодишни омилен од Капи, Шалови и Повеќе.Рака мие, се исуши. 100% Полиестер.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи