V-MAXZONE ДЕЛОВИ LED Лента Задните Светла Компатибилен со BMW 3 Series E90 Салон 2005 2006 2007 2008 BR-715 1 Пар за Возачот и Совозачот Страна Комплетен Сет Опашка Светлина Собранието Опаш
Свеж

V-MAXZONE ДЕЛОВИ LED Лента Задните Светла Компатибилен со BMW 3 Series E90 Салон 2005 2006 2007 2008 BR-715

DEN 9014.40

Во продавницата

ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : Производот е сосема нов, не се користи и првично спакувани / Една година гаранција / Десно-страна сообраќај (RHT).Воланот на лево side Excellent замена за старите оригинални set This производ совршено се вклопува во car Price за збир на светилки (лево и десно), Вклучувајќи и отпор, на тој начин нема порака за грешка во на-табла computer Does не се Производ компатибилен со НАС верзии (без оригинални магла светлина) и велика БРИТАНИЈА (со правец на ветер : светлината од другата страна)Производ details Product : Задните Lights Color : REDWith E-mark - без регистрација required Position Светла : LEDBrake Светла : BULBSReversing Светла : BULBSFog Светла : BULBSTurn сигнал светла : LEDScope на испорака : 2-парче сет, за Возачот и совозачот страна.ГАРАНЦИЈА за квалитет : Ние се грижиме за нашите клиенти!Ако не сте 100% задоволни со нашата внимателно одбрани производи, вие може да пакет на неупотребениот производ и да се врати тоа да ни го до 30 дена по добивањето тоа!.2008) Салон.ПРОФЕСИОНАЛНИ ПРОДАВНИЦА : Ние сме биле во подесување индустрија од 2008 година.Можете да ни веруваат!.Компатибилен Со BMW 3 Series E90 (03.Се ИЗРАЗАТ во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ : Ние ги користиме неколку курир компании и секогаш проверете и изберете најбрзо испорака опција на нашите клиенти.2008) SALOONFits BMW Серија 3 E90 2005 2006 2007 2008 Saloon Product description Product е сосема нов, не се користи и првично packed One година warranty Installation не предизвикува problems Right рака сообраќај (RHT). Во моментов, ние нудиме на нашите производи во целиот свет во повеќе од онлајн продавници и ние знаеме колку е важно да ги задоволи на секој клиент.

Карактеристики на производот

Поврзани производи