Амазон Основите Автомобил Багажникот Организатор со Изолирани Кулер Торба и Прилагодливи Оддел
Свеж

Амазон Основите Автомобил Багажникот Организатор со Изолирани Кулер Торба и Прилагодливи Оддел

DEN 724.08

Во продавницата

Автомобил багажникот организаторот за чување на предмети уредно чуваат; идеален за алатки, итни резерви, детска' играчки, бебе материјали, патот-патување закуски, и повеќе.Прилагодливи складирање оддел за креирање на кориснички простор; 16 еластична џебови безбедно задржете помали предмети.Изолирани оддел помага во одржување на температурата на храна и пијалаци (топло или ладно).Направени од издржлив полиестер со екстра крои и солидна одбор на ЈП за зголемена цврстина; црна боја.Мерки е 36,5 страна 11 од 11,8 инчи;.Стил : со Прилагодлива за Замрзнување.

Карактеристики на производот

Поврзани производи