Decroom Премиум Природни Goose Надолу Перници, Луксузен Хотел Gusseted Пердув Кревет Перница за Спиење со Дише Памук Маска, Кралицата Големина Еден Пакет
Свеж

Decroom Премиум Природни Goose Надолу Перници, Луксузен Хотел Gusseted Пердув Кревет Перница за Спиење со Дише

DEN 959.76

Во продавницата

Луксузен Хотел Gusseted Надолу Перници - поклопецот на нашиот кревет перница е 100% премија памучна ткаенина која е дише, меки и удобни.Полнење на нашата атмосфера перници е мешавина goose патка надолу пердув и помалку врвен квалитет микрофибер.Тоа го прави на перница противалергиски и еколошки.Три Слоеви Дизајн и Исклучителна Изработка - 3 Слоеви структура (среден-пердув надолу, нагоре и надолу-надградена поли) прави перница вметнете дополнителни фирма и поддршка.Совршена рамнотежа помеѓу меки и цврстина може да meed сите потреби на грбот, од страна на или на желудникот, прагови.Големина на & Пакет - Кралицата големина пердув перница е 20 x 30 инчи кој одговара за кралицата или полна големина кревет совршено.Ние нудиме пакет на еден и два за да се исполнат различни клиенти треба.Сите перници се вакумирани.Ве молиме да го отстраните вакуум торба и пената до твојата перница неколку пати за да се добие целосна дебели изглед.Ние препорачуваме да ги даде 2-3 часа на сонцето капење редовно за поздрав употреба.Лесно е Грижа - Машина за миење во нежна циклус со ладна вода и сува чиста(се препорачува да се продолжи животот на перници).Задоволство Загарантирана - Уживајте во Грижете се Бесплатни Онлајн Шопинг, само нас контакт во рок од 180 дена по купувањето.Ако имате било какви загриженост, полн куповната цена повторно фу им е на располагање.

Карактеристики на производот

Поврзани производи