Ombre Боја Краток Вода Бран Боб Перика 360 Кадрава Чипка Пред Човечка Коса, Перики Со Бебе Коса Извлечен Remy Бразилецот Чипка Боб Перики 150% Густина 1B/30 Боја(16)
Свеж

Ombre Боја Краток Вода Бран Боб Перика 360 Кадрава Чипка Пред Човечка Коса, Перики Со Бебе Коса Извлечен Remy

DEN 6071.76

Во продавницата

1.Капа Големина : Средна Стандардна Големина, мала големина и големи димензии треба да ме контактирате однапред.Шефот на Турнеја : малиот е 21-21.5 инчи, медиум е 22-22.5 инчен и големи е 23-23.5 инчи. 2.100% Бразилецот Човечка Коса, Мека и Здрава Крајот, Не се Исуши, БЕЗ фоликул, Не метежот Без пролевање. 3.Боја на коса : # 1 BT30 Боја.Косата Густина : 150%(Default).Ако имате било какво барање, ве молиме контактирајте ме однапред. 4.Најдобар Квалитет : Ние купи косата се намали од млада девојка коса,секоја постапка е прегледано од страна на работникот. 100% Необработени Богородица Бразилецот Човечка Коса, природен и здрав, без пролевање и метежот-бесплатно, може да се исправи и permed. 5.Љубезно Потсетување : Ние нудиме секој клиент 30 дена наплата гаранција.Ако не ви се допаѓа нашиот производ, едноставно се врати и одржување на објектот во оригинална состојба, вклучително и Чипка Неисечени и Косата Unwashed. 1)Тип : Бразилски човечка коса 13 X6 чипка фронтален перика/360 перика. 2)Коса : 100% човечка коса,. 3)Текстура : Кадрава. 4)Чипка Боја : HD Проѕирна Чипка капа. 5)Губење на Густина : 150% густина. 6)Боја на Коса : #1 B 30. 7)Ззп големина : медиум капа големина во стандардно (Ако ви треба голема капа или мали кап,ве Молиме порака нас пред купување). 1. Повеќе Помек. 2. Одговара На Сите Кожи. 3. Зголемување На Чипка Област. 4. Breathability и удобност Надградба.

Карактеристики на производот

Поврзани производи