adidas Мажите Ultraboost Лични Најдобрите Работи за Чевли
Свеж

adidas Мажите Ultraboost Лични Најдобрите Работи за Чевли

DEN 2784.48

Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.adidas машки работи чевли; на adidas бренд има долга историја и вкоренето Врска со спортот.Сè што правиме е вкоренета во спортот; Управувано од страна на немилосрдните извршување на иновациите, како и со децении на таложење спортски науки експертиза, ние се грижиме за сите, од елитата на професионални спортисти и тимови за секој поединец кој сака да направи спортски дел од нивните животи.Машки чевли - слаба (не фудбал).

Карактеристики на производот

Поврзани производи