Чекан Суровини Портокал/Црна 15lb
Свеж

Чекан Суровини Портокал/Црна 15lb

DEN 2384.16

Во продавницата

Направен во Мексико.Тип на производ : СПОРТИНГ СТОКИ.Пакет димензии : 21.336 cm x 22.098 cm x 23.368 cm.Пакет тежина : 7.212 кг.Ние сме Чекан, и ние сега нема да ги направите работите како и секој друг, на тој начин, Суровини и Чекан серија.Постојат четири неверојатен изглед и вршење на Суровини и Чекани да иницира оваа серија.Разликата со овие топки е, ние ја перформанси и е единствен во предвид.Оваа серија е создаден за да се зголеми Глупак е торба и му дава нови bowlers перформанси опции со нивниот прв Чекан купување.

Карактеристики на производот

Поврзани производи