Ахат Тигар Око Аметист Beaded скапоцен камен 28 Долго Изјава Буци Кристал Ѓердан за Жените Накит
Свеж

Ахат Тигар Око Аметист Beaded скапоцен камен 28 Долго Изјава Буци Кристал Ѓердан за Жените Накит

DEN 3503.52

Во продавницата

Изјава Буци Кристал Ѓердан за Women EVERY ОБЛЕКА во КОМБИНАЦИЈА СО НАШИТЕ МОДНИ НАКИТ ЗА ЖЕНИТЕ ЌЕ се ИГРА ВО НОВИ СВЕТЛА И да СТАНЕ ХАРМОНИЧЕН И КУЛ!Сега е модерно да се биде оригинален, стилски и да се издвоите од толпата личност носи симпатична ѓердани или ѓердан ѓердани.Булчински ѓердан ќе ја истакне вашата личност.Изберете накит за неа.Најдобриот подарок за вашата мајка, сопруга, ќерка или девојка.Тоа е удобно да се носат во текот на целиот ден долго.НЕЖЕН ѓердан за подарок.МОРА да накит додатоци.ПРЕКРАСЕН долг ѓердан за жените.Collares де mujer се уникатни и универзални атрибути кои и двете може да се прошири на вашиот изглед и се даде одреден нагласи или шик.

Карактеристики на производот

Поврзани производи