Томи Томсон Сан Хозе Земјотреси Autographed Натпревар-се Користи #22 Бел Дрес од 2020 МЛС Сезона - Autographed МАК Дресови
Свеж

Томи Томсон Сан Хозе Земјотреси Autographed Натпревар-се Користи 22 Бел Дрес од 2020 МЛС Сезона - Autographed

DEN 9599.76

Во продавницата

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed МАК Дресови.Овој натпревар-се користи џерси беше носи и лично на рака потпишан од страна на Томи Томпсон во 2020 МЛС сезона.Тоа е официјално лиценцирани од страна на Големите Лига Фудбал и доаѓа со сертификат за автентичност и холограмот од Fanatics Автентични.За да се обезбеди автентичноста, објектот може да биде потврдена на интернет со користење на Сертификат за Автентичност е единствен алфанумерички код.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Томи Томсон сувенири.Филаделфија Орли сувенири.

Карактеристики на производот

Поврзани производи