TFCFL Пред Монтирани Бебе Велосипед Седиште, Свитлива Подножјето на Возилото Велосипед Дете Седишта со Парапет Седиште Назад Погодна за Разни Видови на Велосипеди, Т
Свеж

TFCFL Пред Монтирани Бебе Велосипед Седиште, Свитлива Подножјето на Возилото Велосипед Дете Седишта со Парапет

DEN 967.20

Во продавницата

- Nonslip парапети за подобар стисок да се зголеми стабилноста и безбедноста. / 66lb Со Возилото : Димензии : 40 * 30 * 46cm / 15.кога го користите, ве молиме да се носат дете шлем!. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Менгеме одговара за 31.Брод од локалните магацин во НАС!Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе ви ги даде задоволително решение во рок од 24 часа. Ве молиме проверете дали производот е непроменети пред приемот на производот.Во текот на овој период, ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе ви ги даде задоволително решение во рок од 24 часа.Оваа зелено фронтално поставена бебе велосипед седиште ви овозможува да ги чувате се внимава на вашето дете и патот.Лесно да се инсталира, едноставен за инсталација и отстранување, со брзо ослободување механизам.6 lb Пакет Листа : 1 * Бебе на Велосипед Седиште Информации : 1.1 во Тежина : 1630g / 3.Спецификации : Материјал:пластични + челик + PP Модел : Со возилото Тежина Капацитет : 30kgr.Дебела поместена сунѓерот перница за оптимална удобност. - Дебела поместена сунѓерот перница за оптимална удобност.

Карактеристики на производот

Поврзани производи