Телото Бран Чипка Пред Перика Т дел Човечка Коса 150% Густина Необработени Бразилецот Богородица Човечка Коса Чипка Фронтален Перика Природна Боја(30 инчен)
Свеж

Телото Бран Чипка Пред Перика Т дел Човечка Коса 150% Густина Необработени Бразилецот Богородица Човечка Коса

DEN 5299.44

Во продавницата

(3) SHUANGYA Коса секогаш се извршуваат подобро губење на квалитет, а, во исто време, ставање на клиентите на прво место.Ако ви се допаѓа средниот дел перики,тоа е најдобриот избор и која секогаш изгледа како свој коса.Помалку Рака Врзана Чипка Дел , но повеќе прифатлива и истиот пристоен коса. (2) Ние ги користиме богородица коса се намали од млада девојка во главата директно, наместо на собирање од подот. Треба косата да се исуши природно.Искуството на производство на добри и квалитетни производи.Средни перика првенство.Не бришење или промена на косата. Исплакнете ја косата во бистра вода 2-3 пати.многу чиста, природна, мека, машина двојно силна. Стави на чиста коса за сува крпа, користете anther да си го цица на влага.Не го изложувајте на сонце или со сува коса посува. 100% Човечка коса, па можете да restyle тоа, промените ќе слика како ви се допаѓа.Рака на шиење е поудобно да се носат. 4 Чешли Околу ~ Повеќе лесно да се поправи перики. Detangle коса нежно со прстите пред миењето.Т дел Швајцарската Чипка ~ Повеќе услужни и Издржливи.Прилагодливи Рака на Грбот,може да се прилагоди на големината freeling според главата на 1 2 3 позиции.SHUANGYA коса е професионална човечка коса на компанијата, Нашата фабрика има повеќе од десет години од историјата.Наменети за студентки или дами кои имаат ограничени буџети.Ве молиме не го прават тоа често, invoid оштетување на косата.Чипка пред перики ќе ви даде повеќе можност.

Карактеристики на производот

Поврзани производи