Smart Watch случај Одлично за Huawei Види GT2 46mm Целосна Покриеност Види Заштитни Случај со Екран (Боја : Транспарентна Виолетова)
Свеж

Smart Watch случај Одлично за Huawei Види GT2 46mm Целосна Покриеност Види Заштитни Случај со Екран (Боја :

DEN 1080.00

Во продавницата

Моден случај.Оклоп случај.Smartwatch TPU заштитни случај.Отпорно на гребење заштитни случај.HR Силикон Заштитни Случај. 1. Материјал : TPU2. Отворете правилно, не влијаат врз клучните usage3. Мека и тешко да се deform4. Шупливи назад дизајн, немаат блок на срцето го оценувате сензор, не го блокира buttons5. 2mm повисока од бирање, ефективно избегнување на дневни судири и friction6. Лесен за инсталација и нема да го оштети вашиот watch7. Answer : ___________________________ Note : производот е само еден случај, не body1. Транспарентен, не влијае на штрек.2. Лесен пристап до сите порти и копчиња.3. Мала тежина, не ќе се зголеми тежината на штрек.4. Целосна покриеност заштита за да се заштити вашиот види од гребнатини.5. Лесна инсталација, нема потреба да се отстрани рака.6. Само заштитни случај, не вклучувајќи ги види.

Карактеристики на производот

Поврзани производи