QERNTPEY Пеглање Одбор Виткање Маса Железо Пеглање Одбор Домаќинство Облека Виткање Маса Облека Заградата Храбар Пеглање Одбор Стабилна Десктоп Железо Лесно за Чувањ
Свеж

QERNTPEY Пеглање Одбор Виткање Маса Железо Пеглање Одбор Домаќинство Облека Виткање Маса Облека Заградата Храбар

DEN 813.60

Во продавницата

Универзална железо одмор за сите видови на генератори на пареа,железо остатокот може да се извади за полесно пеглање на кошули.Прав-испрскаат железната цевка, рѓа-отпорни и носат-отпорни, светлина, издржлив и силен,Лесно да се укине, силна носивоста.Не-deformable челик мрежа материјал го прави производот товарот и добра губење на перформансите.Количка за дизајн, складирање е поудобно, не окупираат.Кат дизајн.На porous дизајн на производ има добра пропустливост на воздух и повеќе интимни дизајн.Големи и ергономски одбор,пеглање одбор со елегантен и модерен дизајн, Лесно да се движите наоколу, со тркалата.Големина : 113 X33 X55 CMNet тежина : 3 KGMaterial : висока температура отпорни плетени памучна крпа, плоштадот цевка +челик plate Weight : 35 KGPackage Contents1 x Пеглање Одбор.

Карактеристики на производот

Поврзани производи