10-32 x 3/8 Машина Завртки/Unslotted/Хексадецимален Глава/Челик/Цинк (Картон: 9,000 компјутери)
Свеж

10-32 x 3/8 Машина Завртки/Unslotted/Хексадецимален Глава/Челик/Цинк (Картон: 9,000 компјутери)

DEN 11207.76

Во продавницата

Хексадецимален Unslotted.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 & SAE J82 спецификации.Целосно Навој.Челик Цинк Позлатен.Права месо тело fastener со надворешни теми се дизајнирани да се помине низ една дупка или орев да се формира парење навој на завртка.Машина завртки форма на прицврстување решение супериорен во сила да распоредени тема завртки.

Карактеристики на производот

Поврзани производи