Вакуум Изолирани од Нерѓосувачки Челик, Шише за Вода Лифт Тешки Срања Шише за Вода со Капка Капак, Двојно Ѕидови Широк Устата Гимнастик Пијалоци Првенство за Домаш?
Свеж

Вакуум Изолирани од Нерѓосувачки Челик, Шише за Вода Лифт Тешки Срања Шише за Вода со Капка Капак, Двојно Ѕидови

DEN 661.44

Во продавницата

Уникатен Дизајн : Нашите чаши се опремени со капаци и цевчиња, и силиконски запечатување прстен на капакот е 360-степен течење-доказ, па вие не треба да се грижите за одлевање на пијалок.Големина на : Вода Шише може да се одржи 14 oz на топли и ладни пијалоци, телото висина е 5.

Карактеристики на производот

Поврзани производи