Cosoki Солиден Оклоп Случај Компатибилен со Samsung S21 Ултра Случај Неуништив Капка Отпор Одлична Нула Отпор Црна
Свеж

Cosoki Солиден Оклоп Случај Компатибилен со Samsung S21 Ултра Случај Неуништив Капка Отпор Одлична Нула Отпор

DEN 796.32

Во продавницата

Производителот гаранција може да не се применува.Компатибилен со Samsung S21 Ултра.Поместена агли може да се заштити вашиот телефон од случајно капки, удари, прашина и гребнатини.Флексибилни TPU + тешко КОМПЈУТЕР на грбот и КОМПЈУТЕР браник на предната страна.Мека внатрешна и тешко надворешните слоеви апсорбира и ги пренасочите влијанија, отворен пристап кон пристаништа и звучници.Прстен потпирачот може да биде лесно да се ротира 360° и седи цврсто на i Phone случај.

Карактеристики на производот

Поврзани производи