adidas Голман Ракавици (унисекс-возрасни) Сигнал Зелена/Црна/Црна
Свеж

adidas Голман Ракавици (унисекс-возрасни) Сигнал Зелена/Црна/Црна

DEN 2354.40

Во продавницата

91% Полиестер/8% Elastane/1% Polyamide.Увезени.Сит голман ракавици.Негативни се намали за тесна и сит се вклопуваат.Конструиран strapless влез за лесно и исклучување.Поседувате област.Рака на овие adidas голман ракавици и не дозволувајте ништо да добијат од вас.Тие имаат единствена strapless влез систем, па тие се лизга на и надвор со леснотија.

Карактеристики на производот

Поврзани производи