adidas Класична Обука Голман Ракавици Бело-Жолто-Црно
Свеж

adidas Класична Обука Голман Ракавици Бело-Жолто-Црно

DEN 479.76

Во продавницата

Мек Зафат 2.5 латекс за добра потпора и тапацир.Позитивни се намали за удобно се вклопуваат.Еластичен на рачниот зглоб за одговара и поддршка.Целосната-заврши врвката за на рака.На adidas Класична Обука голман ракавици го прослават 20 години на легендата со дизајн врз основа на ракавици носи со Iker Casillas на неговиот Реал Мадрид деби во 1999 година.

Карактеристики на производот

Поврзани производи