Трендовски Облека Продавница Шепа Печати Срце Љубов Везени Низок Профил, Мека Памучна Бранеа Капа
Свеж

Трендовски Облека Продавница Шепа Печати Срце Љубов Везени Низок Профил, Мека Памучна Бранеа Капа

DEN 599.76

Во продавницата

100% Памук.Тока затворање.Висок Квалитет на Ззп, ИЗВЕЗЕНА во САД.Низок Профил, Unstructed Капа. 6 Панели со 6 Везени Вентилација претходно биле вклучени.Авто-ткаенина Прилагодливи Слајд Затворање со Тока.Една Големина Одговара На Повеќето.

Карактеристики на производот

Поврзани производи