BZLLW Тешки Инверзија Табела за Болки во Грбот Кардио Тренинг Протега Handstand Инверзија Опрема Инверзија Столче Стои
Свеж

BZLLW Тешки Инверзија Табела за Болки во Грбот Кардио Тренинг Протега Handstand Инверзија Опрема Инверзија

DEN 1919.76

Во продавницата

гравитацијата табела направи инверзија вежба лесно и безбедно ,тешки интегрирани челична рамка се направи табела се стабилни и издржливи,Прецизност ротација за целосна контрола : Тоа е лесно да се направи Смена на вашата телесна тежина со само едноставно рака движења за лесно да ги врати во исправна позиција.Одличен избор за зголемување на телесната флексибилност.можете да го користите за безбедно.Дефинитивно одличен избор за вашиот дом салата add-on,backrest е контура одговара за дополнителна удобност,Во следната табела е целосно пренослив и преносни за употреба дома, во канцеларија, па дури и додека патуваат.Пакетот Вклучува : 1 Превртена машина.Лесен за контрола на менувачот е добро за безбедност и поддршка.Со оваа игра, можете да го намалите стресот во вашиот долниот дел на грбот и олеснување на притисок на нервните корени.Навистина погодно за секојдневниот живот употреба.Ние и ветуваме - ако имате било какви прашања по добивањето на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да се реши проблемот за вас.Јасна и кратка инструкција се направи тоа многу полесно да се стави заедно, И тоа може да биде укината до кога не го користите.Обезбедување на квалитет и услуга по продажбата определба : Нашата компанија е посветена на обезбедување на висок квалитет и ниска pice производи за глобалните купувачи, и секогаш инсистира на обезбедување 100% задоволително купување искуство за секој прекрасна клиентите.Тоа исто така може да се користи за да се практикуваат разни вежби како што се handstand, стегање и да се здобијат со мускулите.Големина : 122*88*68cm.Лесно да се Соберат и да се Свитка - Сите собранието хардвер се вклучени.

Карактеристики на производот

Поврзани производи