XUBIAODIAN Преносни Бел Шум Машина за Патување | Смирувачки, Природни Звуци со Контрола на Јачина на звук | Компактен Спиење Терапија за Возрасни & Бебе
Свеж

XUBIAODIAN Преносни Бел Шум Машина за Патување | Смирувачки, Природни Звуци со Контрола на Јачина на звук |

DEN 6354.96

Во продавницата

Дава десет фан звуци и десет амбиенталниот шум варијации, вклучувајќи бел шум, розова бучава и кафеава бучава.Помага маска штетен за животната средина звуци па вие или вашиот малку може да се заспие со леснотија, спиете подобро, wake-up обнови.Безбедно, цврст-држава дизајн се напојува со НАИЗМЕНИЧНА струја или USB и динамички создава уникатен, не-повторување на звуци со нема подвижни делови,патување звук машина е одлично за дом, канцеларија или патување.Прецизна контрола на јачина на звук ви овозможува да поставите совршен ниво за вашиот уникатен средина. 1d B ''increment '' контрола за 10x потивок ?10x погласно од фан машини.Ви благодарам за вашата доверба и поддршка!ви посакувам среќен живот.

Карактеристики на производот

Поврзани производи