Garnier Крајната Мешавини Коса Храна Алое Вера 3-во-1 Нормална Коса Маска Третман 390ml
Свеж

Garnier Крајната Мешавини Коса Храна Алое Вера 3-во-1 Нормална Коса Маска Третман 390ml

DEN 352.32

Во продавницата

Нашата 3-во-1 Маска за Коса Третманот за frizzy и непослушните коса, помеша со Алое Вера и Кокос.Видно го намалува до половината на сплит завршува по само една употреба*.Лесни маска може да се користи како средство за смекнување на косата, маска или да ја напуштат-во.Да Вегетаријанска формула : Ниту едно животно изведен состојки или нус-производи.Кога се користи како оставете-во vs класично шампон.Стил : 4 Aleo Вера | Големина : 13.19 Fl Мл (Пакување од 1).

Карактеристики на производот

Поврзани производи