40L Тактички Daypack MOLLE Напад Ранец Пакет Воена Опрема Rucksack Големи Водоотпорен Торба (Црна)
Свеж

40L Тактички Daypack MOLLE Напад Ранец Пакет Воена Опрема Rucksack Големи Водоотпорен Торба (Црна)

DEN 773.52

Во продавницата

Хардвер : Метал+Продолжување на Јаже, Повлечете Глава 6.Останатите карактеристики вклучуваат поместена рамо ремени, половината и sternum ремени, Сите прегради се затворени со здрав 2-начин патентите.Мвр : Четири отвори џебови,Еден Магијата џеб 3.MOLLE надворешни проширување систем дизајниран за да се користи во комбинација со други опрема,може да се вчита џебови£шише за вода торба,додаток колекции и други.Водоотпорен, за да се обезбеди силата на производ истовремено обезбедување долгорочна употреба во влажни околини, или ќе не гнијат по инвазијата на вода.Чантата е на делови од телото со користење на висока јачина на најлон тока, и Baoshen иста боја, ладно, crashworthiness, не напукнување, деформација.Назад : Згусне Breathablec Сунѓерот 5.Толеранција : 0.Пакување Листа : Тактички кеса x 1.Забелешки 1.1"Д Предни Џебови : 8.Висок интензитет на воено-стил спецификации најлон, отпорно на гребење, Не е лесно да исчезнат, сите шевови и webbing, се користи во воени спецификација најлон материјал, повеќе ремени лизгачот, елегантни, издржливи.Нега : Рака мие со ладна вода.Рамо, Рака Се Откажат : 13.1" Рамо, Рака Ширина : 3" 3.Градите Лизгачки Систем За Контрола Мерења 1.Џеб големина : (Архивиран пред џеб) : 13.Торба работи добро со голем број на различни тимови и неформални стилови.Прилагодливи Долго Рамо, Рака : Воена Најлон Ткаенини Unremovable Рамо, Рака 7.7 lb Карактеристики 1.Погоден за фитнес, паркинг (надворешен патување,пешачење, и други активности на отворено.

Карактеристики на производот

Поврзани производи

Vanquest KATARA-16 Ранец
Свеж
Vanquest KATARA-16 Ранец
Во продавницата
DEN 5016.00
Оценка на посетителот: