Белгискиот Овчарка Ласерски Гравирани Шише за Вода Индивидуализира Поларните Камила не ' Рѓосувачки Челик Многу Бои, Големини со Слама - v2-32 оз Custom - Жолта
Свеж

Белгискиот Овчарка Ласерски Гравирани Шише за Вода Индивидуализира Поларните Камила не ' Рѓосувачки Челик Многу

DEN 1504.80

Во продавницата

Па тоа не само што го задржува вашиот пијалок температура на начин што го сакате тоа, но, исто така, е безбеден за целото семејство!.Прав обложени завршува испорача солиден издржливост во широк избор на бои (ВИДИ СЛИКИ).Ова е од не ' рѓосувачки челик Поларните Камила Шише за Вода со Трајна Ласерска Врежани Уметнички дела, ова НЕ е винил налепница или некои евтини лепило decal.Поларните Камила шишиња со Вода имаат два пати на топлина и ладно отпор кога во споредба со нормална патна чаши и е и BPA и да доведе слободни.

Карактеристики на производот

Поврзани производи