Qin Рачни Светилка, LED, Преносни Рефлектор Работа Светлина Водоотпорен Кампување Светилка
Свеж

Qin Рачни Светилка, LED, Преносни Рефлектор Работа Светлина Водоотпорен Кампување Светилка

DEN 1936.80

Во продавницата

LED фарови може да обезбеди две нивоа на осветленост.Супер долго осветлување опсег од околу 500 метри .Тоа може да се користи за долги осветлување, помага во остварување на целите , Изградена-во литиум батерија 36 часа.LED светилки со висок квалитет обезбеди најдобри перформанси во 50.000 часа на употреба. -ABS висока јачина пластична тело со исклучително голема трајност.Дизајнот на empu Adura прави да се чувствуваат удобно кога тоа држи.Печат O-прстени и дихтунзи спречување на прав и на влага.удобно рачки и рамо ремени прилагодлива должина се идеален за кампување, планинарење, риболов, морски, итен случај осветлување и други апликации, активности надвор, се шетаат кучиња и спасување.USB излезен порт на дното на светлото може да се користи како енергија банка за паметни телефони или мобилни уреди во итни случаи.На капацитетот на батеријата е до 4000m Ah.Батерија / висока отпорност.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се реши тоа за вас како е можно поскоро!.Големина на : 15*10*18.4 cm Power : 100 WLife time : 15 -30 hours Light извор : T6 Headlight : силна/weak Side светла : бела светлина/црвени и сини flash Handle : rotatable Power излез : yes Weight : 456.5 g Thank што работат со нас.Ние продаваме производи во добра вера.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето.Ние ќе се реши тоа за вас во рок од 24 часа.

Карактеристики на производот

Поврзани производи