Андроид 9.0 е Радио за Автомобил Bluetooth, 9 Инчен HD екран осетлив на допир Автомобил Мултимедијален Плеер, Поддршка FM/WiFi/Воланот Контрола, за Субару Пустош/Наследство Ав
Свеж

Андроид 9.0 е Радио за Автомобил Bluetooth, 9 Инчен HD екран осетлив на допир Автомобил Мултимедијален Плеер,

DEN 1041.60

Во продавницата

Ова го прави лесно за вас да пристапите на Интернет и да слушате музика онлајн, гледајте online видео, гледајте online игри, направи email за коментарите, итн.■Производ на Податоци : Оперативен Систем : Android 9.■Потсетување : Како опрема, инсталација бара одредена количина на технологијата и професионално знаење, можете да одат на професионална автомобил измена продавница за помош од професионален инсталација инженер.Ве молиме потврдете го тоа пред да го купите, контактирајте со нас.Поддршка за вашиот автомобил е оригиналот USB порти.■Соодветен Модел : За Субару Пустош / Наследство, проверете на димензии и форма пред да донесат одлука.0 Конфигурација:32/64/128 GB ROM, 1/2/4 GB RAM, 4/8 Core processor Resolution : 1920*1080/1024*600screen Internet : 4 G / Wifi / USB / Топла spot Screen : 2. ■Овој Седеше Nav Gps Навигациски Систем од Сателити Navigator Играч Bluetooth Авто Радио само компатибилни со специфични модели на автомобили.моменталната позиција, брзината, километражата, градење на екранот, 3 D street view, дестинација за пребарување, итн.Нема дополнителни делови или кабли потребно.5 D IPS Калено HD Капацитивни мулти-touch Digital Медиа Формат : Mp3/Mp4/WMA/JPEGSpecial Карактеристики : Bluetooth/Built-in GPS/FM Предавателот/Мобилен Телефон/MP3/Радио Тјунер/Екран на Допир/TVSpecial Функција : Вградениот Звучник/Микрофон/Wifi Функција/Support Воланот Контрола/3 G/4 G Мрежа/Да-Bu Built-во Carplay dongle : Поддршка (само 8core)Вграден DSP : Поддршка (Освен 1 32 GB)Огледало линк : lphone/Android RDS : Support Rear приказ на камерата текст : Support Steering тркала контрола : Support Original Радар Прикажување : Support Front камера текст : Support GPS Навигација во сајтот : Support Language : Поддржува multi-languauge■навигација, вклучувајќи : на framehead единица (екран)сите додаток жици. ■Фантастична мулти-функции : Carplay и Android поддршка, која ја нуди многу забава и погодност, директна воланот контрола / офлајн и мапата во линија / 3 G / 4 G мрежа / Wi Fi / hands-free повикувајќи / FM / AM / видео репродукција / поддржани додатоци (БТ, обратен видео, rear view camera , Пред камера, TPMS) / support за HDMI излез.

Карактеристики на производот

Поврзани производи