Alienware 15 R2 15.6 во Intel Core i7 6700HQ НЕ ДОПИР (3840x2160) 16GB SSD 256GB+1TB HDD Nvidia geforce GTX 970M Windows 10 Дома, СРЕБРО (Продолжува)
Свеж

Alienware 15 R2 15.6 во Intel Core i7 6700HQ НЕ ДОПИР (3840x2160) 16GB SSD 256GB+1TB HDD Nvidia geforce GTX

DEN 19396.32

Во продавницата

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refurbishing процес вклучува функционалност тестирање, основните средства за чистење, инспекција, и пакување.Производот бродови со сите релевантни додатоци, минимум 90-ден гаранција, и може да пристигне во генерички кутија.Само одберете продавачи кои ја одржуваат високи перформанси бар може да понуди Заверена Обновена производи .Alienware 15 R2 15.6" Intel Core i7 6700 HQ НЕ ДОПИР (3840x2160) 16 GB SSD 256 GB+1 TB HDD Nvidia geforce GTX 970 M Windows 10 Дома, СРЕБРО...

Карактеристики на производот

Поврзани производи