Permatron ДЕ-1/4-25x25 DustEater: Ultimate Алергија Олеснување, 1/4, 25 x 25, Бело/Црна
Свеж

Permatron ДЕ-1/4-25x25 DustEater: Ultimate Алергија Олеснување, 1/4, 25 x 25, Бело/Црна

DEN 1244.64

Во продавницата

Комбинација полипропилен и nonwoven полиестер медиуми, жица засилен со тројна рамка за градење.Ексклузивно АКУМУЛАТОРОТ КОМОРА дизајн за максимум перформанси и лесно cleanability.Нерѓосувачки челик рамки со потрошувачка дупки за темелно чистење.УЛ Класифицирани како да Запаливост Само.ДЕ-1/4" може да се користи како prefilter.Комбинација полипропилен и nonwoven полиестер медиуми, жица засилен со тројна рамка за градење.Ексклузивно АКУМУЛАТОРОТ КОМОРА дизајн за максимум перформанси и лесно cleanability.

Карактеристики на производот

Поврзани производи