Beretta Мажите Памук Twill Лов Отворен Повик Капа со Beretta Тридент логото
Свеж

Beretta Мажите Памук Twill Лов Отворен Повик Капа со Beretta Тридент логото

DEN 542.64

Во продавницата

Печати на враќање превозот етикета.Неструктурирани значи дека два пред панели на капа не се поддржани —шапка е дизајнирана така што на два пред панели "пораз" стан, кога ќе го поставите на маса.Оваа капа е идеален за лесна и студени временски услови.

Карактеристики на производот

Поврзани производи