Solsken Дома Спомен Правец На Chimes - Релаксирачка, Слатка Tones - Бронза - 29
Свеж

Solsken Дома Спомен Правец На Chimes - Релаксирачка, Слатка Tones - Бронза - 29

DEN 1243.20

Во продавницата

ПОДГОТВЕНИ ДА ПОДАРОК : Овие windchimes во меморијата на некој близок дојде beautifully presented и вклучува : високо-квалитетна правец на chimes и допирање сочувство порака (4x6, напред/назад картичка) спакувани во домот подарок кутија (12x5x2-инчен).СМИРУВАЧКИ, РЕЛАКСИРАЧКИ ЗВУЦИ : звукот на овие сочувство правец на chimes се толку пријатно, дури и соседите ќе го цениме нив.СОВРШЕН ЗА БИЛО каква ЗАГУБА : Овие спомен правец на chimes за загуба на близок премиер имаат универзален расположение (4x6 напред/назад картичка)кои ќе удобност некој жалост загубата на родител (мајка/татко или мајка/татко), баба (баба/баба или дедо/дедо), брат (сестра или брат), пријател, братучед, тетка/чичко, или дури и домашно милениче (куче/t/коњ).ВИСОК КВАЛИТЕТ и НАПРАВЕНА ЗА на ОТВОРЕНО : Овие во меморијата правец на chimes ќе се обезбеди удобност за многу години да дојде.Страна направена и изградени со трајни најлон јаже и елоксирани алуминиумски, овие chimes се отпорни на корозија/рѓа/отпорни на абење.УБАВА БРОНЗЕНА БОЈА и ДИЗАЈН : Овие спомен-chimes имаат класичен стил кој ќе се надополнуваат вашиот тремот/градина/тераса/отворен/затворен простор.Текстура бронза површината и едноставен дизајн на овој спомен правец да оди заедно се само во право за сите средини (предградијата, плажа, езеро, град и сл.).

Карактеристики на производот

Поврзани производи