CHSIN Божиќ снежен човек Ограда Bullfinches Placemats Сет од 6 Не се Лизга Перат Имитација Лен Маса Душеци за Кујна, Трпезариска Маса Празник Партии, Свадба, 12x18inch 21210269
Свеж

CHSIN Божиќ снежен човек Ограда Bullfinches Placemats Сет од 6 Не се Лизга Перат Имитација Лен Маса Душеци

DEN 599.76

Во продавницата

Материјал : Полиестер.Опис на производот : На roving имитира коноп ефект, враќање на основите, на две парчиња на placemat ткаенина се stitched, и околните двојно игли се crimped, која е фирма и убава.На placemat се печатени на двете страни, може да се користи на двете страни, и може да се користи на задната страна ако една страна се обоени.Опис на производот : На roving имитира коноп ефект, враќање на основите, на две парчиња на placemat ткаенина се stitched, и околните двојно игли се crimped, која е фирма и убава.На placemat се печатени на двете страни, може да се користи на двете страни, и може да се користи на задната страна ако една страна се обоени.Убаво Место Мат : Стилски Placemats Подарок за Зимски празници,Велигден,Божиќ,Среќна Нова Година.Погоден за секојдневна употреба : кујни јадење маси,кафе маси,хотели и ресторани итн.Совршен за Мажи Жени.Убаво Место Мат : Стилски Placemats Подарок за Зимски празници,Велигден,Божиќ,Среќна Нова Година.Погоден за секојдневна употреба : кујни јадење маси,кафе маси,хотели и ресторани итн.Совршен за Мажи Жени.Нашите placemat може да се каже дека се мора да се има за дома, не само практични туку исто така убави, особено за време на празници, различни стилови и обрасци може да изнесам празнична атмосфера и да се направи луѓето да се чувствуваат топли, па тоа е исто така многу погодни за исклучителна подароци за празниците Нашиот тим е посветен на производство на стилски и убави placemats.Ние имаме развиено голем број на стилски, убава и практична производи, кои ќе го направат вашиот живот полесно.Ние работиме напорно за да се направи себеси подобро, да ви обезбеди со повеќе и подобри производи.Ви благодариме за доаѓање!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи