На Аутсајдер, Промотивни ТВ Серија Списание 1969-NBC-ТВ-Дарен McGavin-FN
Свеж

На Аутсајдер, Промотивни ТВ Серија Списание 1969-NBC-ТВ-Дарен McGavin-FN

DEN 2340.00

Во продавницата

Ограничено издание промо списание за да се добие внимание за Дарен Mc Gavin мистерија ТВ серии Ова не беше newsstand објект и никогаш не бил на располагање на јавноста.Ова беше промотивен ставка користи за да се обезбеди спонзорство за оваа ТВ серија се Ретки.

Карактеристики на производот

Поврзани производи