Првиот Тим FT5005 Челик Замена Одбојка Крик
Свеж

Првиот Тим FT5005 Челик Замена Одбојка Крик

DEN 355.20

Во продавницата

Wormgear стил чудак нето tensioner.Безбедни, нема да backdrive.Обезбедува да било 3 или 3 1/2 круг со дијаметар пост. 5 Година Limited Specifications.Градежни Материјали : Челик.Дали сте во потрага за нов кошарка обрачот за повик за патеката игра или комплетна подесување за кошаркарското игралиште кое ги задоволува професионалните NCAA и средно училиште стандарди за овој систем е она што сте во потрага за и загарантирана да биде изграден со нега во Америка Карактеристики.Wormgear стил чудак нето tensioner.Безбедно ќе не backdrive.Обезбедува да било 3 или 3 12 круг со дијаметар пост. 5 Година Limited Specifications.Градежен Материјал Челик.Тежина 5.

Карактеристики на производот

Поврзани производи