Liansan 5 Парови Мачка Очи Жените Читање Очила Удобност Рецепт Очила L3705x
Свеж

Liansan 5 Парови Мачка Очи Жените Читање Очила Удобност Рецепт Очила L3705x

DEN 455.76

Во продавницата

7 инчи,храмот=5.Печати на враќање превозот етикета.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.50 за 45-50 години +2.00 за 40-45 години +1.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.00 за над 70 години [СОВЕТ!] Проверете го нашиот други очила за сонце : www.26 инчи,Леќа width=2 инчи,мост=0.Погодно Поставени : Може да се Стави Читање Очила во Различни Места и Секогаш Имаат еден Пар Корисна.Сите LIANSAN производи имаат положено за Drop Топка Тест, Управата За Храна и лекови ФДА сертификат, Федералната Комисија за Комуникации на препораките на FCC за сертификација, Кинески ISO : 9000 систем за осигурување на квалитетот сертификација и ЕУ CE сертификација на производи.LIANSAN секогаш била чување на една година гаранција.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.LIANSAN инсистира на продажба најдобра цена-квалитет сооднос и намалување на прекумерната маркетинг.За сите неисправни производи, LIANSAN ќе обезбеди замена за 30 дена и една година гаранција за слободен од датумот на купување.Во 2011 година, Г-Lin основана бренд LIANSAN, која е фокусирана на проектирање, производство, продажба на наочари и неговите додатоци.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат. 5 Пак Класичен Унисекс Очила во 1 Ниска Цена и Со Висок Квалитет.Сертификација на ФДУ Регистрација на Услуги Леќа рецепт табела за референца +1.DROP ТОПКА ТЕСТ 2.Лесни Пластична Рамка & ФДУ Регистрирани Читање Очила.00 за 50-55 години +2.Димензија : Леќа height=1.Пластични леќи.50 за 65-70 години +4.50 за 55-60 години +3.Ви благодарам многу за поддршка на нас!.не-поларизирани.Детали за производот [Број на Модел] : L3705 X [Target User] : Жени [Материја] : Пластични [Карактеристики] : Удобна, Лесна [Сертификација] : 1.

Карактеристики на производот

Поврзани производи