Ѕидот Mural 3D–Градина Цвеќиња–Фото Постер Отстранлив Позадина Ѕид Налепница за Троседот во ЖИВО Позадина Спалната соба Дневна Соба Оркестарот-400X280cm(157110inch)
Свеж

Ѕидот Mural 3D–Градина Цвеќиња–Фото Постер Отстранлив Позадина Ѕид Налепница за Троседот во ЖИВО Позадина Спалната

DEN 4557.60

Во продавницата

Ви благодариме за купувањето на нашите производи.Резултатите ќе ги импресионира вас!. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето.Инсталација : прво чистење на ѕидовите за да се осигура дека нема прашина, нечистотија, силикони и боја, и латекс, тогаш се применуваат лепак, ставете платно за локација, ги пена картичка со тешко нула, и конечно Употреба за позадина нож за да се отсече екстра агли. ▶[DO IT YOURSELF] : Украсете го вашиот дом со Голема Уметност-кинескиот ѕид украси брзо и лесно да се инсталира.2 : ве Молиме да се измери ѕид правилно и бидете сигурни дека за да се избере правилната големина.Материјал : Висок квалитет не-плетени ткаенини, не-токсични и невкусна мастило печатење.Боите се издржливи и живописни, со 3 D ефекти.Производот е спакуван во трајни картон без оштетување на производот!Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате. ▶[Високо-квалитетни производи] : На мурали се направени од високо-квалитет не-плетени материјали.Погоден за детски соби или спални соби, дневна соба, ТВ позадина.Нашата служба за корисници ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа. ▶[Боја] : UV заштита, долготрајна боја, водоотпорен, реални мурали ќе поднесе жалба до сите пријатели, која ќе го направи вашиот дом повеќе стилски и убави,ви даваат различни искуство и визуелно уживање.3 : Не е важно што големината цел, можете да добиете на целата скала платно.▶[Size] : 400 X280cm (157*110 инчи),Ние да изберете било која големина, ве молиме контактирајте ме ако треба.Јас ќе ви одговориме во рок од 24 часа да ви помогне да ги реши сите прашања.

Карактеристики на производот

Поврзани производи