кејт лопата њујорк Заштитна Hardshell Случај Компатибилен со iPhone 12 Про Max - Daisy Светкава Фолија/Бела/Избриши/Камења
Свеж

кејт лопата њујорк Заштитна Hardshell Случај Компатибилен со iPhone 12 Про Max - Daisy Светкава Фолија/Бела/Избриши/Камења

DEN 575.76

Во продавницата

Компатибилен со i Phone 12 Про Max.Ко-украсениот hardshell случај и шок-отпорни браник обезбедат долготрајна заштита.Лесен, лесен-притисокот дизајн совршен за секојдневна употреба.Премиум потпис Кејт Лопата Њујорк графички отпечатоци и бои.Безжични полнење компатибилен.На Кејт Лопата Њујорк Заштитна Hardshell случај осигурувачи високата мода со секојдневните потреби.Понудени на елегантни, hardshell случај со разиграни дизајни, ко-украсениот Заштитна Hardshell Случај вклучува отпечатоци, потпис и модели.Тоа е шик, како што е заштитен и обезбедува до шест стапки на пад заштита.

Карактеристики на производот

Поврзани производи