USG Бизнис Одделение 4MP 2592x1520 4 Камера HD Систем за Безбедност : 16 Канал 6MP Безбедност NVR + 4X 2.8 mm Широк Агол Купола Камери + 1x 2TB HDD : Apple Андроид Телефон Стан
Свеж

USG Бизнис Одделение 4MP 2592x1520 4 Камера HD Систем за Безбедност : 16 Канал 6MP Безбедност NVR + 4X 2.8

DEN 21599.76

Во продавницата

Камери : ПРЕМИУМ 1/3" 4 MP OV4689 + Hi Silicon 3516 D Чипсет ** 4 MP @ 20fps / 3 MP @ 30 Рамки во Секунда За Реално Време Мазна Видео ** КУПОЛА = 2.USG 'DK8" Модел Линија НОВА ПОРАКА ** Бизнис Одделение Висока Дефиниција Мрежа IP Видео Надзор и CCTV за Полнење ***** Купола 2.Моќ извира покриени од еден ден.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Дали надградба на една стара или да инсталирате нов видео надзор и систем, Урбаниот Безбедност Група е бизнис одделение ниво HD IP CCTV колекции се обиделе, тестирани и докажани врвот избор за продажба на мало потрошувачи и професионални видео надзор монтери слично!Кога купени од продавачот 'Урбани Безбедност Група", вие се купи со доверба знаејќи : -90 Ден Не-Прашања, Побара Политика на Враќање -3 Година Гаранција-Доживотна АМЕРИКАНСКАТА Поддршка за Корисниците-Секој Производ Тестирани Пред Превозот*** Испраќаат Директно Од Нашата Фабрика = Елиминира Посредници = Заштедите Пари! *** *** Сите Наредби Пристигне Во Рок Од 1-3 Недели По Плаќање! *** Премиум Градски Безбедност Група 'DK8" Модел Линија HD IP CCTV Комплет Вклучува : 1x 6 MP 16 Канал NVR со 8x Изградена-Во RJ45 Рое Пристаништа + 4x HD 4 MP IP Рое Дискретна КУПОЛА Камери + 1x Seagate Надзор 2 TB HDD Професионални Висока Дефиниција HD IP Видео Надзор Безбедносни Камери & Мрежа Видео Рекордер Лесно & Јасно да Идентификува Лица, Објекти, Текст и Мали Детали!HD IP, 4 [email protected] FPS / 3 [email protected] FPS, 1/3" ОВ 4 MP Мегапикселна HD Сензор Купола : 2.8 mm Широк Агол Леќа = Покрие Целата Соба или Влез/Излез Моќ Над Ethernet IR Led диоди За Ноќно Заштита Прогресивно Скенирање WDR, OSD, HLC, DNR Оптички + Дигитален Зум ACCE, AWB, BLC Едноставна Облак на P2 P или Директна ИП Далечинско Гледање Врска Methods Use Чист Бакар Мрежен Кабел Пакетот Вклучува : (1) USGDK8 NVRPOE82168 P NVR (4) USGDK8061 FGP Камера (1) 2 TB HDD Направени Во Кина Вмрежување Познавање и Професионална видео надзор Installer СЕКОГАШ се Препорачува!Контактирајте со Нас Со Прашања, Да се Прилагодите Систем или За Слободни Препорачана Исполнување!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи