HSOSK Назад Планината Дете Седиште Монтажни Дете Велосипед Безбедно-Т-Седиште за Деца Велосипед Места за Велосипеди Пред Седиштето на Столот Превозникот Отворено Сп
Свеж

HSOSK Назад Планината Дете Седиште Монтажни Дете Велосипед Безбедно-Т-Седиште за Деца Велосипед Места за Велосипеди

DEN 1531.20

Во продавницата

[Меки и удобни] : се обезбеди парапет. [Високо квалитетни материјали] : безбедноста седиште за детски велосипеди се направи на безбеден и почитувана синтетички кожа.[Безбедност Дизајн] : задниот дел на седиштето на велосипедот за бебиња усвојува парапети и не се лизга педали, со појаси.Детето е на велосипед за безбедност седиште е водоотпорни и отпорни на абење, кој гарантира безбедност.На потпирачи за раце на педали и појаси се обезбеди безбедност за нивните деца.Задните поддршка за бебе на велосипед седиште, со сигурносен појас, парапети и не се лизга педали.И нека се истражуваат пејзаж додека возите.Инсталација барања : големината на задната рамка од велосипедот е поголема од 25 см и ширина е помала од 20 cm Applicable модели : Велосипеди, Планински велосипеди, Електрични vehicles Adaptation возраст : деца од 2 до 8 години old The пакетот вклучува : Backspit за бебе на велосипед x 1 (вклучува сигурносен појас и инсталација на алатки)ви Благодарам многу за посета на нашата backrest за бебе на велосипед седиште. [Вчитување капацитет] : безбедноста седиште за детски велосипеди е направен од висок квалитет на челик дебел материјал и тежи 3 килограми.Можете да ја издржат тежината на било.Тешки челични цевки можат да го издржат ист капацитет како велосипед.Седиштето рамката е направена од челик со мека, не-токсични и без мирис боја.Големината е погодна за деца од 2 до 8 години.

Карактеристики на производот

Поврзани производи