15.6 Инчен (3352100.9) за Приватност Филтер Анти-Отсјај Екран со некоја Заштитна Фолија за Netbook Лаптоп Компјутер, Монитор Лаптоп Кожи
Свеж

15.6 Инчен (3352100.9) за Приватност Филтер Анти-Отсјај Екран со некоја Заштитна Фолија за Netbook Лаптоп Компјутер,

DEN 1919.76

Во продавницата

1.На страна од течни кристали со заштитен филм дека е во контакт со peelable заштитен слој е во прилог на површината на екранот за време на монтирање. 2.Избришете ја површината на LCD екранот чисти пред инсталацијата. 3.Не се имате било очигледно нечистотија.Не ја напушти која и да particulate matter.Кога постои прашина, тоа ќе генерира меурчиња. 1.На страна од течни кристали со заштитен филм дека е во контакт со peelable заштитен слој е во прилог на површината на екранот за време на монтирање.

Карактеристики на производот

size:
335*210*0.9
color:
transparent
Package Included:
1 x screen protective film :
Notes:
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. We guarantee the style is the same as shown in the pictures. :

Поврзани производи